logo OKElogo BIP
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
w Gdańsku
A- A A+

Komunikaty

Ogłoszenie o podpisaniu umowy na zamówienia uzupełniające na świadczenieusługi kurierskiej na potrzeby Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku do 29 lutego 2016 r. w trybie zamówienia z wolnej ręki.

Kategoria: zamówienia publiczne
20.08.2015 r. - 14:57

Ogłoszenie o podpisaniu umowy na zamówienia uzupełniające na świadczenieusługi kurierskiej na potrzeby Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku do 29 lutego 2016 r. w trybie zamówienia z wolnej ręki

Na podstawie art. 67 punkt 1 ust. 6 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku zawiadamia niniejszym, iż w dniu 3 sierpnia 2015r. podpisała umowę z Pocztą Polską S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Stawki 2 na zamówienia uzupełniające na świadczenie usługi kurierskiej związanej z odbiorem przesyłek chronionych przed nieuprawnionym ujawnieniem ze szkół ponadgimnazjalnych, zawodowych i techników województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, przewozie i doręczeniu ich do OKE w Gdańsku w określonym terminie związanym z przeprowadzanymi egzaminami oraz wykonanie usługi związanej z bieżą wysyłką przesyłek z OKE i do OKE w Gdańsk do 29 lutego 2016r.

Dyrektor
Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku
Irena Łaguna

Poprzednia strona: Polecane strony
Następna strona: Deklaracja dostępności